Sıkça Sorulan Sorular

Eklenti Market olarak, kullanıcılarımızın en sık sorduğu soruları topladık ve sizin için bir araya getirdik.

Gpl lisanslı Ürünlerin garantili tek adresi

Eklenti Market ve WordPress Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

WordPress eklentileri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabileceğiniz bir yerdesiniz. Eklenti Market olarak, kullanıcılarımızın en sık sorduğu soruları topladık ve sizin için bir araya getirdik. Eklenti seçiminden, kuruluma, güncellemelerden, güvenliğe kadar her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

PayTR ile Güvenli ödeme sayesinde ürünü kolayca satın alın.

Ürününüz anında hesabınıza tanımlansın.

Hesabınıza tanımlanan ürünlere ömür boyu erişim sağlayın.

Ürün Satın Alma Sürecinde Ödeme Adımları

Havale Ödeme Yöntemi ile Alışveriş

Havale seçeneğini seçtikten sonra ödeme yapacağınız bankayı seçmeniz için bir ekran açılmaktadır.

Banka seçiminden sonra gelen ekranda sağ tarafta ödeme yapmanız gereken iban ve ödeme bilgileri kısmı yer almaktadır. Para gönderirken, ödeme tutarınız ile yolladığınız para miktarı aynı olmalıdır.

Parayı havale işleminin ardından sol tarafta bulunan ödeme formunu gönderiminiz ile bilgileri aynı olacak şekilde doldurup devamında sms doğrulaması adımınıda tamamlayıp ödemeyi onaylamış olacaksınız.

Kredi Kartı Ödeme Yöntemi İle Alışveriş

Kredi Kartı seçeneğini seçtikten sonra ödeme yapacağınız kredi kartı bilgilerinizi girebileceğiniz bir ekran açılmaktadır.

Kredi Kartı aşamalarını tamamladıktan sonra sms doğrulaması adımınıda tamamlayıp ödemeyi onaylamış olacaksınız.

Canlı Destek ve Destek Sistemi Çalışma Saatleri

Canlı Destek Hizmeti Çalışma Saatleri

Hafta İçi: Sabah 8:30 ila Akşam 19:00 arasında ulaşabilirsiniz.

Hafta Sonu: Sabah 10:30 ila Akşam: 18:30 arasında ulaşabilirsiniz.

Destek Sistemi Aktiflik Saatleri

Hafta İçi ve Hafta Sonu 7/24 Destek Talebi oluşturabilirsiniz.

Oluşturacağınız Talepler ortalama 1 - 2 saat aralığında cevaplanacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Eklenti Market olarak sizlerden gelen bazı merak edilen konulara açıklık getirmek ve aklınızdaki soru işaretlerini kaldırmak üzere aşağıda önemli konular için cevaplar sağlanmıştır.

Kurulum desteği ilk kurulum sonrası da olacak mı?

Ücretsiz kurulum desteğimiz her ürün için 1 defaya mahsustur. Sonra yapacağınız kurulumlarda ücretli olarak teknik destek sağlamaktayız.

Ürünler Neden ve Nasıl Bu Kadar Ucuz?

WordPress öğeleri GPL lisansı altında dağıtılır. Bu, öğeleri satın aldıktan sonra yeniden dağıtabileceğimiz anlamına gelir. Bayilikler aracılığı ile yurtdışından ürünleri satın alır, test eder ve size sunarız. Bu sayede uygun fiyatlı, temiz ve kaliteli ürünlere sahip olursunuz.

Eklenti Market'teki ürünler güvenilir mi?

Eklenti Market'teki tüm eklentiler, güvenlik ve performans açısından derinlemesine test edilir. Bu sayede, sitemizden indirdiğiniz her eklentiye ve temaya güvenebilirsiniz.

Eklentileri ve Temaları nasıl güncelleyebilirim?

Eklenti Market, satın almış olduğunuz eklentilerin ve temaların güncellemelerini sitemizden Hesabım > İndirmeler sayfasından ulaşabilirsiniz. Ürünlere gelen yeni güncellemeler 48 - 72 saat aralığında siteye eklenir. Bu sayede, eklentilerinizin ve temalarınızın her zaman en son sürümde olduğunu ve optimum performans sağladığını garanti ederiz.

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Siparişiniz yazılımsal ve indirilebilir bir ürün olduğu için iptali veya iadesi yasalarla belirlenen çerçevede mümkün değildir. İndirilmediği tespit edilen ürünlerde değişiklik sağlanabilir. Yanlış alım vb. durumlarda insiyatif olarak bu kuralı esnetme hakkına sahibiz.

Sitenizden alışveriş yapacağım ancak sitenizde ödeme yapmak güvenilir mi?

PAYTR ile yapılan ödemelerde, 3D Secure teknolojisi kullanılır. 3D Secure, kart sahibinin bankasına doğrulama yaparak, sahtekarlıkları önlemeye yardımcı olan bir güvenlik protokolüdür. Bu sayede, kart sahibi olmadığı sürece kart bilgileri çalınarak yapılacak işlemler önlenebilir.

Ürünlerde Karşılaşabileceğiniz Hatalar ve Çözümleri

Eklenti Market, WordPress kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik en iyi çözümleri sunar. Ancak bu süreçte aklınıza takılan sorular olabilir. Sizlerden gelen bazı soruların kolay çözümleri aşağıda yer almaktadır.

"Style.css Bulunamadı / Geçerli eklenti bulunamadı" hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?

Teslim edilen içerikler tam ve eksiksizdir. Ancak, tema veya eklenti dosyaları içinde child temalar, sliderlar veya gerekli eklentiler bulunabilir. Doğru zip dosyasını yüklemek için içeriği bilgisayarınızda kontrol etmeniz gerekir. Bazen zip dosyalarında alt klasörler oluşabilir, bu durumda zipi çıkartın ve klasörün içeriğindeki php dosyalarını yeni bir zip dosyasına yükleyin. Sorun yaşarsanız destek talebi oluşturabilirsiniz ve teknik ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Ürünü web sitemde güncellerken hata alıyorum. Ne yapmalıyım?

Websitemizdeki ürünler GPL lisans altında yeniden dağıtılan ürünlerdir. Lisans içerikleri gömülü olarak size teslim edilir. Otomatik güncellemeleri websiteniz üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün olmaz. 
Satın aldığınız ürünlerin güncel sürümünü sürekli olarak websitemizden Hesabım> İndirmeler bölümünden ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

Satın alacağım tema ve eklentilerin, Localhost ve web üzerinde lisansları aktif olacak mı?

Satın alacağınız tema ve eklentiler her türlü server veya localhost üzerinde lisanslı olacaktır. Lisans sistemi Teslim aldığınız dosyalar içerisinde kodlu olduğu için sitenize kurulum sağladığınızda aktif olarak görebilirsiniz.

İlerde versiyon değişikliği sebebiyle düzenlediğimiz temanın bozulması durumu söz konusu olur mu? Güncellemelerin hepsini kapatırsak wordpress te sıkıntı yaşar mıyım?

Ürünlerin otomatik güncellemeleri kapalıdır. Manuel güncellemeler ile ürünlerin güncelliğini sağlayabilirsiniz. Güncelleme sonucunda temalarda bozulma vs. %0.01 oranında da olsa olabilmektedir. Bunun için işlem öncesi yedek almanızı tavsiye ediyoruz. Yedek alıp tema güncellemesi yaptığınız durumda sorun yaşasanız bile yedekten tekrar yükleyip bize ulaşabilir ve güncelleme konusunda destek talep edebilirsiniz.

Temanın ve Eklentilerin Lisanslı olduklarını biz nasıl anlayacağız

Lisanslar kayıtlı olarak teslim edilir. İndireceğiniz dosyayı kurmanız yeterlidir. Ürünlerimiz genellikle sizden lisans anahtarı şifre vb. talep etmezler. Ürünü kurduktan sonra lisanslarının aktif olduğunu görebilirsiniz.

Eklenti Market, aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamak için burada. Başka bir sorunuz mu var? Bize ulaşın, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız! Eklenti Market ile, WordPress sitenizde başarıya ulaşmanın keyfini çıkarın.

Eklenti Market: WordPress Dünyasının Kaliteli Adresi

WordPress ile bir web sitesi oluşturmanın heyecan verici olduğunu düşünüyoruz. Ancak doğru eklentileri veya temayı bulmak ve yönetmek zor olabilir. İşte burada biz, Eklenti Market olarak, devreye giriyoruz.

Misyonumuz, sizlere en güvenilir ve en kullanışlı WordPress eklentileri ve temalarını sunmak. İster bir blog sahibi, ister bir iş sahibi, ister bir web geliştiricisi olun, ihtiyacınız olan tüm eklentileri ve temaları tek bir yerde bulabileceğiniz bir platformuz.