SIK SORULAN SORULAR

En sık sorulan sorular ve yanıtları

Eklentiler ve temalar gibi tüm WordPress öğeleri Genel Kamu Lisansı (GPL) kapsamında lisanslıdır. Bu, öğeyi bir kez satın aldıktan sonra eğer istersek yeniden dağıtabileceğimiz anlamına gelir. Sitemize üyeliğiniz, üçüncü taraf tema ve eklentilere aboneliklerinizin korunması ve satın alınmasına katkı sağlamaktadır. Kitlesel fonlamanın bu şekli, fiyatları düşük tutmaya yardımcı olmakta ve biz de bu faydayı size yansıtmaktayız.

 1.  Pratikte ürünlerin fonksiyonel olarak herhangi bir farklılığı bulunmamaktadır.
 2. Güncellemeler üretici ve tedarikçiler tarafından bize direkt olarak iletilir. Güncellemeler hesabım kısmında görüntüleyebilir ve güncel ürünü indirebilirsiniz.
 3. GPL hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantıya tıklayabilir ve Vikipedia üzerinden bilgi alabilirsiniz.
 • Ürünler üretici tarafından yayınlandıktan sonra websitemizde güncelleme almaktadır.
 • Eğer hesabınızda güncel ürünü görüntüleyemiyorsanız canlı destek üzerinden veya destek talebi açarak bizi bilgilendirebilirsiniz. En geç birkaç saat içerisinde dönüş sağlanacaktır.

GPL Kapsamında %100 orjinal dosyalı ve GPL lisanslı ürünlerdir. 

Eklenti ve temaları istediğiniz kadar kullanabilirsiniz herhangi bir sınır yoktur.

 
 

They are 100% original files and GPL licensed products within the scope of GPL.

 

 • Sitemiz üzerinde paytr ödeme sistemleri bulunmaktadır.
 • Ödemeleri ilgili firmanın iframe modülleri üzerinden gerçekleştirirsiniz. 
 • SSL sertifikasına sahip olduğunu için güvenli bağlantı katmanı sayesinde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz kopyalanamaz veya bilginiz dışında kullanılamaz.
 • Hiçbir kredi kartı bilgisi barındırmamaktayız. Tüm bilgilerinizi ödeme sağlayıcı firmalarımızla paylaşmaktasınız. 
 • 128 bit SSL şifreleme teknolojisi ile bilgiler şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve 3.şahısların erişimi engellenmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kurum/kuruluş ya da 3.şahıs bilgilerinize ulaşamamaktadır.
 • Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucu müşteriye bildirilmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta ya da benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Firma yetkililerimiz dahil olmak üzere bilgilerinize erişilmesi mümkün değildir.
Taksit ile alışveriş sadece kredi kartı ile yapılan ödemelerde mümkün olmaktadır. Kredi kartınızla taksitli şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Müşterilerimize yaşanabilecek sorunlara karşı destek sağlıyoruz. Tüm mesajlarınız için en kısa zamanda cevap vermeye çalışıyoruz!

İster tek bir ürün ister paket koleksiyonu satın alın, 365 gün güncelleme sağlıyoruz ve geliştiriciler dosyalarını güncellediğinde ortalama 48 saat içinde ürünlerimizi güncelliyoruz.

Satın aldığınız eklenti ve temaların hepsi orjinal dosyalı GPL lisanslı ürünlerdir. Ürünlerin tamamı, hem üretici ve tedarikçi firmalar tarafından hemde tarafımızca test edildiğinden dolayı böyle bir durum asla olmaz. Destek talebi açarsanız yardımcı olabiliriz.
Müşteri hizmetlerimiz genellikle: Pazartesi-Cumartesi 09:00 / 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil durumlarda eğer destek sisteminden cevap alamaz iseniz Whatsapp Destek üzerinden ulaşabilirsiniz.
Siparişiniz yazılımsal ve indirilebilir bir ürün olduğu için eğer satın aldığınız ürün çalışıyorsa iptali yasalarla belirlenen çerçevede mümkün değilidir.

Sizlere teslim edilen içerikler tümüyle gönderilir. Tema ve Eklenti dosyalarının içinde child temalar, sliderlar veya gerekli eklentiler bulunabilir. Zip dosyasını içeriğini bilgisayarınızda açıp kontrol etmeli ve doğru zip dosyasını yüklemelisiniz.

Herhangi bir problem yaşarsanız destek talebi oluşturabilirsiniz. Teknik ekibimiz yardımınıza koşmak için hazır.