Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünler ve sipariş süreçleriyle alakalı müşterilerimizin en çok sorduğu soruların cevapları aşağıda paylaşılmıştır. Diğer soru, görüş ve önerileriniz için iletişim sayfamızdan, veya canlı destek iletişim merkezinden bize ulaşabilirsiniz.

Eklentiler ve temalar gibi tüm WordPress öğeleri Genel Kamu Lisansı (GPL) kapsamında lisanslıdır. Bu, öğeyi bir kez satın aldıktan sonra eğer istersek yeniden dağıtabileceğimiz anlamına gelir. Sitemize üyeliğiniz, üçüncü taraf tema ve eklentilere aboneliklerinizin korunması ve satın alınmasına katkı sağlamaktadır. Kitlesel fonlamanın bu şekli, fiyatları düşük tutmaya yardımcı olmakta ve biz de bu faydayı size yansıtmaktayız.

 1.  Pratikte ürünlerin fonksiyonel olarak herhangi bir farklılığı bulunmamaktadır. 
 2. Güncellemeler üretici ve tedarikçiler tarafından bize direkt olarak iletilir. Genelde 48 saat içinde güncellemeleri hesabım kısmında görüntüleyebilir ve güncel ürünü indirebilirsiniz.
 3. GPL hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantıya tıklayabilir ve Vikipedia üzerinden bilgi alabilirsiniz.
 • Ürünler üretici tarafından yayınlandıktan sonra 48 saat içinde websitemizde güncelleme almaktadır.
 • Eğer hesabınızda güncel ürünü görüntüleyemiyorsanız canlı destek üzerinden veya destek talebi açarak bizi bilgilendirebilirsiniz. En geç birkaç saat içerisinde dönüş sağlanacaktır.

GPL Kapsamında %100 orjinal dosyalı ve GPL lisanslı ürünlerdir. 

Eklenti ve temaları istediğiniz kadar kullanabilirsiniz herhangi bir sınır yoktur.

 • Sitemiz üzerinde paymax ve paytr ödeme sistemleri bulunmaktadır.
 • Ödemeleri ilgili firmanın iframe modülleri üzerinden gerçekleştirirsiniz. 
 • SSL sertifikasına sahip olduğunu için güvenli bağlantı katmanı sayesinde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz kopyalanamaz veya bilginiz dışında kullanılamaz.
 • Hiçbir kredi kartı bilgisi barındırmamaktayız. Tüm bilgilerinizi ödeme sağlayıcı firmalarımızla paylaşmaktasınız. 
 • 128 bit SSL şifreleme teknolojisi ile bilgiler şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve 3.şahısların erişimi engellenmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kurum/kuruluş ya da 3.şahıs bilgilerinize ulaşamamaktadır.
 • Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucu müşteriye bildirilmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta ya da benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Firma yetkililerimiz dahil olmak üzere bilgilerinize erişilmesi mümkün değildir.

Müşterilerimize kurulum konusunda sınırsız destek sağlıyoruz. Tüm mesajlarınız için en kısa zamanda cevap vermeye çalışıyoruz!

İster tek bir ürün ister paket koleksiyonu satın alın, 365 gün güncelleme sağlıyoruz ve geliştiriciler dosyalarını güncellediğinde ortalama 48 saat içinde ürünlerimizi güncelliyoruz.

Müşteri hizmetlerimiz genellikle: Hafta içi ve haftasonu 09:00 / 22:00  saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil durumlarda eğer destek sisteminden cevap alamaz iseniz canlı destek üzerinden telefon numaranızı iletebilirsiniz. Kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

Taksit ile alışveriş sadece kredi kartı ile yapılan ödemelerde mümkün olmaktadır. Kredi kartınızla taksitli şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Siparişiniz yazılımsal ve indirilebilir bir ürün olduğu için iptali yasalarla belirlenen çerçevede mümkün değilidr.

Yeni vermiş olduğunuz ya da teslim aldığınız siparişlerde değişiklik yapamazsınız. Yeni vermiş olduğunuz siparişte değişiklik yapmak istiyorsanız değişeceğiniz ürüne indirim yapabiliriz fakat bunun harici mümkün değildir.

Satın aldığınız eklenti ve temaların hepsi orjinal dosyalı GPL lisanslı ürünlerdir. Ürünlerin tamamı, hem üretici ve tedarikçi firmalar tarafından hemde tarafımızca test edildiğinden dolayı böyle bir durum asla olmaz :) 

Yinede bazen kurulum kaynaklı sorunlar doğabiliyor. Destek talebi açarsanız yardımcı olabiliriz.

Sizlere teslim edilen içerikler tümüyle gönderilir. Tema ve Eklenti dosyalarının içinde child temalar, sliderlar veya gerekli eklentiler bulunabilir. Zip dosyasını içeriğini bilgisayarınızda açıp kontrol etmeli ve doğru zip dosyasını yüklemelisiniz. Bazen zip içeriklerinde alt klasör oluşabiliyor bu durumda zipi çıkartın. Oluşan klasörün içeriğinde php dosyalarını ilk gördüğünüz kısmın tamamını yeni bir zip dosyasına yükleyin ve kurulumu gerçekleştirin. 

Herhangi bir problem yaşarsanız destek talebi oluşturabilirsiniz. Teknik ekibimiz yardımınıza koşmak için hazır…