Taraflar

SATICI: EklentiMarket.com

ALICI: Müşteri

Sözleşmenin Konusu

Bu sözleşmenin konusu, Alıcı’nın Satıcı’ya ait eklentimarket.com web sitesinden elektronik ortamda sipariş verdiği mal veya hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili hak ve yükümlülüklerin belirlenmesidir. Alıcı, satışa konu ürünün niteliklerini, satış fiyatını, ödeme ve teslimat koşullarını kabul ettiğini ve beyan ettiğini sözleşme kapsamında kabul eder.

Teslimat Şekli

Alıcı, satın aldığı ürünün online olarak Satıcı tarafından teslim edileceğini kabul eder. Ürün dosyalarının güvenliği Alıcı’nın sorumluluğundadır.

Teslimat Süresi

Alıcı, ödemesini yaptıktan sonra satın aldığı ürünün en geç 48 saat içinde teslim edileceğini kabul eder. Aksi durumda, Alıcı siparişi iptal etme ve ücret iadesi talep etme hakkına sahiptir. WordPress hizmetleri kategorisindeki hizmetler ise 2 iş günü içinde tamamlanır.

Ürün Kullanım Şartları

Alıcı, satın aldığı ürünü belirlenen domain adreslerinde kullanacağını kabul eder. Ürünün fonksiyon dosyaları şifrelenmiştir ve gereksinimler Alıcı’nın sahip olduğu sunucu tarafından sağlanmalıdır. Ticari faaliyetlerde kullanım Alıcı tarafından yapılmaz, ticari faaliyetler yalnızca Satıcı tarafından gerçekleştirilir.

Kurulum Hizmeti

Alıcı, satın aldığı ürünün kurulumunu kendisi yapabileceği gibi, Satıcı’dan kurulum hizmeti talep edebilir. Kurulum hizmeti, temanın temel gereksinimlerini sağlamayı içerir.

Teknik Destek Hizmeti

Satıcı, satın alınan ürünle ilgili yaşanan problemlerde kullanıcı kaynaklı değilse ücretsiz teknik destek sağlar. Teknik destek sadece satın alınan ürünle ilgili sorunlara verilir ve belirli bir sürede yanıt verilir. Talepler, eklentimarket.com üzerinden destek sistemi aracılığıyla iletilir.

Ürün İadesi

Elektronik ortamda teslim alınan ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Hizmet Sonlandırma

Alıcı, satın aldığı ürün dosyalarını veya hesap bilgilerini üçüncü şahıslarla paylaşırsa, Satıcı hizmeti sonlandırma hakkını saklı tutar.

Sözleşme Değişiklikleri

Firmamız, bu “Satış Sözleşmesi” hükümlerini istediği zaman sitede yayınlayarak değiştirebilir. Sözleşme hükümlerinin değişmesi durumunda, değişiklikler yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.