GPL Lisansı: Eklenti Market’te Yasal ve Güvenilir Ürünler

Eklenti Market olarak, tüm ürünlerimizin yasal ve güvenilir olduğunu garanti ederiz. Tüm temalar ve eklentiler, GPL (Genel Kamu Lisansı) altında yayınlanmıştır, böylece istediğiniz kadar sık ve istediğiniz kadar site üzerinde özgürce kullanabilirsiniz. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve doğru bilgilendirmek adına, şu noktalara dikkat etmenizi önemle vurgulamak isteriz.

Eklenti Market, tüm ürünlerinin yasal ve güvenilir olduğunu vurgulayarak, GNU Genel Kamu Lisansı (GPL) altında yayınlanmış temalar ve eklentiler sunar. Lisans anahtarları sağlamaz ve dosyaların tamamı açık kaynak kodlu lisans altındadır. Müşterilerine sınırsız özgürlük ve güncel ürünler sağlamak için çaba gösterir. Üçüncü taraf geliştiricileriyle resmi ilişkisi olmamasına rağmen, bağımsız ve güvenilir bir platform sunmayı amaçlar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, doğru bilgi ve çözümler sunmaya odaklanır.

WordPress Eklentileri: En İyi, En Çok Satan ve Tercih Edilen Eklentiler

Popüle Wordpress Eklentileri Tam Liste

Başlıklar1 En İyi ve En Çok Tercih Edilen Wordpress Eklentiler2 Tavsiye Ettiğimiz Eklentiler2.1 Yoast SEO2.2 WP Rocket2.3 Loginizer Pro2.4 Contact Form 72.5 Akismet Anti-Spam2.6 All in One Migration2.7 İmagify2.8 WPML (WordPress Multilingual Plugin)2.9 Slider Revolution2.10 Elementor Pro2.11 Woocommerce2.12 Jetpack2.13 Advanced Custom Fields2.14 Rank Math SEO2.15 MailChimp for WordPress2.16 Google Analytics Dashboard for WP3 Eklenti Seçiminde […]

Wordpress vs Blogspot Hangisi Daha Kaliteli ?

WordPress ve Blogspot, iki popüler blog platformudur. Hangisi daha iyi olduğu, kişinin ihtiyaçlarına göre değişebilir. Aşağıdaki faktörleri dikkate alarak, hangisi daha iyi olduğuna karar verebilirsiniz: Özelleştirme seviyesi: WordPress, daha fazla özelleştirme seçeneği sunar. Örneğin, WordPress’de birçok farklı tema ve eklenti kullanarak blogunuzu özelleştirebilirsiniz. Blogspot ise daha az özelleştirme seçeneği sunar. Kullanım kolaylığı: Blogspot, daha kolay […]

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.